Hypnóza 2

Neľahký život

Pás cudnosti sa zrazu zdala byť príjemnejšou voľbou. Nemožnosť si siahnuť pomaly na vtáka je zdrvujúca. Ako ubiehali dni, bolo to dosť náročné. V noci som sa napríklad zobudil na silnú erekciu. Dostal som nenormálnu chuť si ho vyhoniť. Vstal som z postele a odišiel do kúpeľne. Lenže ako som si ho zobral do ruky, tak klesol a nešiel postaviť ani za nič. Po prestávke na záchode som sa vrátil do postele a snažil zaspať. Lenže zase mi stál. Keďže manželka Romana spala vedľa mňa, napadlo mi jediné vysvetlenie. Doktorka Lýdia sa so mnou hrá na diaľku.

V noci som nakoniec zaspal a ráno sa prebudil viac nadržaný než minule. Romana spravila raňajky a nás čakal dlhý pracovný deň. Po práci kedy ma sem tam rušilo brnenie v penise som sa rozhodol navštíviť Lýdiu u nej doma. Takto sa žiť nedá a musíme si to vysvetliť.

Linda_pn4
Zazvonil som jej na zvonček a otvorila dvere len v jemnom župane. Bola nádherná, jemná, ale predsa tvrdá a nekompromisná. Nebola vôbec prekvapená, že som došiel. Ponúkla mi čaj a spýtala sa ma, čo ma trápi. Tak som jej sediac oproti nej všetko vyrozprával. Zdvihla namaľované obočie a úkosom sa mi zahľadela do očí. Vysvetlila mi, ako bude môj trest naďalej plynúť. Vraj ešte nie som dobrým otrokom mojej pani a bude to trvať kým sa tak stane. Ale že som prišiel, tak, že sa aspoň so mnou pohrá.
“Zahľaď sa mi do očí.” povedala jemne, potichu. Pred očami mi zamávala kyvadlom s trojnou monádou a svet sa mi zastavil.
Vyzliekla ma dohola ako bábiku. Hýbať som mohol jedine očami. Ostatné časti tela akoby nefungovali. Prisala sa mi perou k bradavke a začala ju sať, jemne hrýzla, potom silnejšie. Všetko som cítil. Atmosféra by sa dala krájať. Keď sa dovenovala prvej, tak pokračovala na druhej. Venovala sa im dostatočne dlho aby som sa vzrušil. Lenže penis nie a nie sa postaviť. Ľavú bradavku silno stisla prstami a potiahla. Potom sa vrátila s elektrom. Pripla na bradavky oba štipce a zohla sa k penisu. Pravou rukou sa načiahla za prístrojom a zapla ho. Bolesť bola neuveriteľná. Ako sala penis, ktorý sa v momente postavil a bol veľmi pevný, tak sa to vydržať dalo. Elektrina menila intenzitu, ale neprestala vôbec. Najhoršie boli bodavé ihličky, keď sa zabodávali hlboko do nervových zakončení. Lýdia sala penis, hryzkala ho, ale najmä mi spôsobovala momenty – kedy som už už chcel vystreknúť, ale kúzlo tomu zabraňovalo. Jednoducho som nemohol vystreknúť a gule mi až modreli. Boleli riadne.

Akoby to vycítila a tak sa rozhodla povenovať trochu aj im. Fackala mi ich, nie silno, ale intenzívne. Narátal by som aj sto udretí, ale ju to neprestávalo baviť.
Potom sa ma spýtala : “Chceš vystreknúť?”

Keďže som už dva týždne nestriekal a bol som až až nadržaný, tak pochopiteľne som chcel.
“Neodpovedáš.” zasmiala sa.
Úsmevy vie ponúkať dobré.
“No a keďže nereaguješ, tak ani nevystrekneš. Mal si šancu!” pritvrdila.
Následne ma pustila. Mohol som sa po lúsknutí jej prstov pohnúť.
Už som bol voľný. Aspoň väčšina môjho tela.

Keď som sa obliekol a vyšiel z jej dverí. Tak mi ešte povedala, že nech sa k nej už nikdy nejdem sťažovať. Tak ako to je, to je dobré a robí to pre svoju kamarátku Romanu. Cestou v aute som medzi nohami niečo zacítil. Keď som prišiel domov tak som to zabudol riešiť a privítal som sa rovno s Romanou. Prvé čo spravila mi siahla medzi nohy a dala dole slipy.
“Ty prasa!” zakričala. Taký hnev som v jej očiach ešte nevidel.
“Tak ja investujem čas a ochotu splniť ti tajné priania a ty sa mi takto odvďačíš?!” zdvíhala prst ako dirigentskú paličku.
Slipy boli plné lepkavého semena. Tak mi teda Lýdia dovolila vytiecť. Ale za akú cenu.

Po týždni, kedy sa so mnou Romana odmietala rozprávať a podľa jej slov som si s mojim vtákom mohol robiť čo chcem ma to prestalo baviť. Hrať som sa s ním síce mohol, ale orgazmus sa nedostavoval. Bol som stále nadržanejší a úprimne som čoraz viac chcel byť otrokom pre ňu.
Ôsmy deň som jej priniesol veľkú čokoládu a kyticu kvetou. Klakol som si pred ňu a poprosil ju, nech mi nasadí obojok. Prijala. Zľutovala sa nadomnou.

Trest ma však neminul. Vytiahla z vrecka trojnú monádu. Musel som sa na ňu zapozerať a už som pochopil. Budem v hypnóze. Tie beštie majú všetko vypočítané.
“Na štyri!” splnil som, ani som nestihol o tom rozmýšľať.
“Vystrč zadok!” spravil som ako som musel.
Moja madam bola len v gaťkách a v tričku na doma. Nevyzerá ako domina, nenamaľovaná obyčajná žena. Ale to čo jej chýbalo vzhľade, vynahrádzala jej pevná ruka.
“Toto ťa bude veľmi bolieť! Ale vydržíš to pre mňa. Ostatne ti nič iné ani nezostáva.” zasmiala sa.
Začali veľmi silné rany plácačkou. Polky mi horeli už po desiatej rane. Ale to čo prišlo na radu s rákoskou, to si ani neviete predstaviť. Rany, ktoré určite zanechajú stopu aspoň na týždeň.

“Mala by som sa nad tebou zľutovať?” spýtala sa, keď prešlo predo mňa a pobozkala ma na čelo.
“Zľutujem sa nad tebou, ale vedz, že ešte mesiac nebudeš mať orgazmus.”
Pomyslel som si, že to nejak vydržím.
Rozkročila sa a rozkázala mi aby som sa jej venoval jazykom. Nemal som na výber, robil som len to čo mi prikázala a začínalo sa mi to páčiť. Po treťom orgazme som jej musel dať masáž nožičiek a išli sme spolu do sprchy. Tam som jej umyl chrbátik a potom sme sa spolu ešte poriadne pomilovali. Bol to náš najdlhší sex za celý život a ani raz som jej nepovedal, že už nemôžem, lebo skoro budem. Vedel som totiž, že nevystreknem.

Lenže chyba lávky. Vystrekol som. Nakoniec. Pravdepodobne zaúradovala doktorka Lýdia aby trochu zamiešala kartami. A tak sa stalo, že sa z mesiaca bez orgazmu stal celý rok. Evidentne to tie dve beštie bavilo ma trestať do nepríčetnosti. Nechal som sa, a keď som začal protestovať, nebolo nič ľahšie než ma dať do hypnózy.

Pokračovanie

Advertisements