Vzďaľovanie od predstáv 4

Noc nemala byť ľahká. Prvý krát som sa zobudil o druhej v noci. Ruky zviazané o čelo postele a nohy taktiež. Najväčším neprajníkom spánku bola klietka na penise. Ťahala guľky a penis, ktorý sa snažil postaviť mi bránil v spánku. Normálne by som šiel na WC a problém tak vyriešil a zaspal znovu. Lenže takto nemôžem nič. Janka do mňa pred spaním ešte prezieravo naliala čaj.
Pozrel by som na ňu, ale mal som zaviazané oči. Spala hlbokým spánkom, ani ju nebolo počuť.

Ale cítil som jej vôňu a to situáciu už vôbec neuľahčovalo.

Namiesto spánku som sa sústredil na moje nové ja. Rozmýšľal som čo ma ešte čaká, ale novým skúsenostiam som sa nebránil. Skôr som sa na nové tešil. Predpokladám, že sobota bude náročná. Po nejakom čase som musel zaspať, ale potom som sa opäťzobudil a zase rozmýšľal. Mechúr mi už skoro praskal ako mi trebalo, ale na záchod sa nedostanem a budiť Janku nechcem.

O siedmej ráno sa prebrala Janka a zobudil som sa na to ako mi ťahala klietku.
„Vstávaj spachtoška!“
„Dobré ránko!“ povedal som ospalo.
„Netreba ti cikať?“ spýtala sa.
„Treba a veľmi!“ odvetil som.
„Tak to je super!“ zasmiala sa.
Odniekiaľ vytiahla kľúčik a odomkla mi ho.
Začala sa s ním hrať. Honila ho a ja som nevedel čo skôr. Tak strašne mi trebalo ísť na toaletu, že sa to nedalo vydržať. Ale ona neprestávala a ja už som skoro bol.
Lenže namiesto spermií vyletelo s penisu trošku žltej tekutiny.
„Fuj! Ty si nechutný!“ pustila ho a dala mu silnú facku.
„Bež sa vyšťať nechuťák a v momente nech si naspäť.“ zamávala si pred nosom na znamenie zhnusenia.
Nevedel som potlačiť poníženie. Zrazu som ho mal maličkého ako zápalková škatuľka. Keby sa mohol, tak sa schová do vnútra ako do ulity.

Keď som sa vrátil do spálne, tak som si ho musel zamknúť. Podotkla, že mi chcela spraviť dobre, Ale keďže som nevychovaný, tak zostanem neuspokojeným dievčaťom.
Prezliekli sme sa do denného domáceho oblečenia. Ja som dostal dievčenské, aj pohodlnú sukňu, vraj aby som bol prístupnejší a na nohy som si musel dať topánky na opätkoch.
Takto sme sa naraňajkovali, rozprávali sa a oddychovali. Ja som umyl riady, poupratoval kuchyňu.
Následne mám sľúbenú lekciu v jej súkromnej mučiarni, ktorú mi ešte nestihla ukázať. V pivnici. Bol som zvedavý tak, že to prerastalo moje obavy z bolesti.

Prvá kráčala Janka. Rozsvietila chodbu. Svetlo zvýraznilo schody, ktoré viedli nadol. Ja som musel ísť za ňou spolu s táckou na ktorej bolo občerstvenie. Čajník a sušienky. Keďže nie som zvyknutý na opätky, tak to bolo o to ťažšie a musel som sa sústrediť na každý krok. Mučiareň ma osvietila. Miestnosť nebola veľká, ale bolo tam snáď všetko. Janka je viac perverzná než som si myslel.
Prah pred dverami bol zradný, pošmykol som sa a trošku som vylial z čaju. Stačilo to na to aby Janka dostala zámienku na trest. Neuskutočnila ho však hneď.

Mal som chvíľu čas si poobzerať priestor. Na jednej strane drevený kríž, vešiak na ktorom boli zavesené rôzne bicie nástroje. Všetko s tmavým nádychom črtajúcim sa do červena. Vedľa sa vynímala sklenená vitrína s rôznymi análnymi vibrátormi, alebo podobnými vecami, ktoré museli byť vo väčšej čistote. Ešte som stihol zistiť aspoň, že sa v miestnosti nachádzalo gynekologické kreslo a čosi drevené. Potom som zrazu nevidel nič. Všetko zahalila tma.

Cez oči som dostal pásku, ktorú ale omotala viac razí. Čiže som nevidel absolútne nič. Sukňu som mal stále na sebe, čo využila s tým, že ma prehla cez nejaký stôl. Ruky pripevnila o oká a nohy tiež. Nemal som sa kam pohnúť.
Prvá rana doľahla na zadok nečakane. Bola silná a mykol som sa.
„Počítaj.“
Udrela.
„Dva madam, ďakujem“ – vydýchol som.
„To bola prvá rana, tú predtým si nepočítal, tak ešte raz.“ oznámila mi a švihla.
„Jedna madam, ďakujem“ pokúsil som sa správne.
Úder opäť plochým nástrojom, zrejme nejakou plácačkou.
Ďakoval som za rany a počítal ich až kým ich nebolo desať.
Potom zmenila nástroj.
Pochopil som, že sa jedná o rákosku.
Tu už som po každej rane mal slzy v očiach a miestami som aj kričal od bolesti.
Rany boli čoraz silnejšie. Medzičasom nezabúdala aj pohladiť môj rozpálený zadok, zablúdila aj na chrbát.
Strácal som sa v počtoch, ale už som bol pri čísle tridsať keď prestala a nechala ma tam. Kamsi odišla a nevracala sa. Sukňa sa vrátila na svoje miesto a vyzeral som tam ako znásilnená štetka nechaná osudu, s tým rozdielom, že ja som bol spokojný.

Mohlo ubehnúť desať minút, možno dvadsať, keď sa vrátila. Odviazala ma, podala mi do rúk hrnček s čajom a mohol som sa napiť.
„Keďže si si oddýchol už dosť, tak ti urobím niečo špeciálne!“ dodala, že sa mi to bude páčiť
Musel som sa predkloniť, naťiahla si rukavicu a strčila mi prst do zadku. Mala ho v nejakej mazľavej hmote. Lenže lubrigačný gél to nebol. Až po chvíli som to poznal. Pálivá masť! Toto sa mi má páčiť? Bol som v jednom ohni. Pohybovala prstom sem a tam. Potom pridala ďalší a ďalší. Aj keby pridala celú ruku, nevedel by som o tom. Citlivosť sa sústredila len na to ako to pálilo.
„Máš šťastie, že je ten tvoj symbol mužstva zamknutý! Inak by aj ten dostal potešenie.“ zhodnotila.
Trestanie trvalo dlho. Potom prestala a ja som nevedel na, ktorej nohe chcem stáť viac.
„Nie, nemôžeš si to ísť umyť.“ povedala vtedy, keď som na ňu pozrel.

Následne mi dala na výber. Posledný trest pred obednou pauzou. Buď sa poriadne pohrá so zadkom, alebo s penisom. Čo si asi chlap ako prvé vyberie, však? Samozrejme penis.
Lenže aj to znamenalo usadenie v gynekologickom kresle. Uviazala mi v ňom nohy aj ruky. Nemohol som sa hýbať. Aby toho nebolo málo, do úst mi vložila roubík s krúžkom. Taký ten pri ktorom môžete aj trochu rozprávať, ale hlavne budete slintať.
Na kresle som už bol vyzlečený úplne a dokonca aj pás cudnosti bol daný dole.

Cítil som sa ako u zubárky, nevedel čo bude. Ucítil som na ňom príjemné dotyky. Pohonila ho. Postavil sa. A na bradavkách som ucítil neznámy tlak. Vákuové pumpy mi prisala na nich a opticky zväčšila časť mojich pŕs.
„Budeš mať aj reálne zväčšene prsíčka, uvidíš čubka.“ povedala mi temným hlasom.
Tie nechala potom tak a venovala sa tomu, čomu aj chcela pôvodne.
Nebol príjemný pocit nevedieť čo bude. Lenže stihol som to poznať. Dilatátor vkladala do dierky v penise jemne a pomaly. Popritom sa starala aj o to aby bol penis stoporený. Keď ju omrzela jedna veľkosť dilatátora zvolila väčšiu. Keď som myslel, že ju to už prestalo baviť. Dostal som šok elektrickým prúdom. Zvnútra penisu. Honila, neprestávala, zrýchľovala pohyb a ja som v bolesti…
…vytiekol. Presnejšie vytiekla lepkavá tekutina až keď vytiahla dilatátor von a vypla jeho elektrické vlastnosti. Aj teraz ma nechala tak, s tým rozdielom, že si naprst dala moje dielo a vložila cez otvor v roubíku do úst oba prsty a musel som to olízať čo to šlo.

Keď sa vrátila, tak som sa mohol ísť osprchovať, obliecť naspäť do dámskeho a išli sme sa naobedovať. Potom sme v objatí zaspali na gauči pri pozeraní nejakého seriálu.

Pokračovanie: Vzďaľovanie od predstáv 5

Advertisements