Vzďaľovanie od predstáv 5

Rád by som Janke povedal, čo by som chcel vyskúšať a zažiť. Ktorú praktiku mám rád, ktorá mi je blízka. Úprimne to jej prezliekanie mňa za ženu sa mi nepáči a robím to kvôli nej a kvôli tomu, že som jej subík a musím poslúchať. Ponižuje ma to. Ponižuje ma najmä to čo navrhla počas obedu.
Dnes mi už dá pokoj. Celý týždeň bude voľný. Práca, večerná pohoda. Budem musieť byť len zamknutý v páse cudnosti, dámske gaťky mať na sebe a keď tak trénovať zadok s análnym kolíkom ako pripomenutie – len tak pár hodín cez deň dohromady. Ale to čo bude nasledovať ďalší víkend. To nechcem podstúpiť. Jednoducho nechcem a ako jej to mám povedať? Zostal som nervózny.
Vložila si do úst kúsok kuracieho mäsa spolu s ryžou, prehltla, pozrela mi do hlboko do očí a oznámila mi to.
Nespýtala sa, ale oznámila mi to: “Budúcu sobotu pôjdeme von a ty budeš za dámu, pekne si ťa pripravím, nikto nespozná, že si chlap.”
Všimli ste si tam otázku? Ja nie.
Odpovedal som: “To musím?”

Ona na to: “Takže už nechceš byť môj subík? OK, tak to môžme skončiť…budeme normálny pár…”
Ja na to: “Ale tak som to nemyslel…”
Položila vidličku aj nožík. Dojedla: ” Tak sme potom dohodnutí.” a na dôvetok sa usmiala.

Tento deň som ostal v dámskom oblečení, tak ako sme sa hrali v mučiarni. Zadok ma ešte štípal, pálil, ale cítil som sa dobre. Dýchal som svieži vzduch. Už som mal naspäť klietku, čiže vykonávanie malej potreby som strávil po sediačky. Už som si na to začínal zvykať. Kľúče odo mňa mala Janka. Ona bola moja pani, ja jej majetok. A tak som to cítil a tak som sa cítil spokojne.
Zbytok dňa sme strávili spolu, ona si niečo čítala, ja som pozeral niečo na počítači. V podstate taký oddychový deň pre oboch.

Cez týždeň som býval u mňa doma a počas týždňa sme sa nevideli. Neviem aké som mal všetky sexuálne predstavy, ale nielen, že som sa predstáv zbavil. Oni mi prerastali cez hlavu a rútil som sa niekam. Kam? To neviem – to netuším.

Dôležitý bol následujúci víkend, ktorí prišiel. Moja madam mala pre mňa pripravené silikónové prsia! Pekne si ma do hladka celého vyholila. A umelé prsia mi nalepila lepidlom, ktoré povolí najskôr v pondelok. Samozrejmosťou bolo všetko ženské na mne. Tangáče, mejkap, zvýraznenie mihalníc. Rúž. A nechýbala ani parochňa blondíny. Keď mi dala pred tvár zrkadlo nestačil som sa čudovať. Pozerala na mňa neznáma dáma. S mužskými črtami, ale chlapa by som v nej nepoznal.
V duchu som sa pýtal, čo sa jej na tom páči.
Povedala keď mi pohladila vlasy: „ A teraz už ťa ani nenapadne myslieť na to ako vystrekneš, veď ženy to nerobia. Však Miška?“
Snáď je to len jej dočasná hra a nie holý fakt! Navždy bez orgazmu? To by som si dal!
Postavil som sa ako mi rozkázala. Zatancoval som jej. Trošku ma prehla, nadvyhla sukňu a symbolicky mi prefackala zadok.
Pochválila ma ako vyzerám, potešila sa svojou prácou, ktorú venovala môjmu výzoru.

Najstrhujúcejšie okamihy nastali hneď po vykročení z domu. Ísť sebavedome na opätkoch môžu tak ženy a to len tie, ktoré sú takto zvyknuté. Ja som všetko, len nie žena. Stále sa o tom presviedčam. Teraz by ma skôr vysmiali, keby som si povedal, že som chlap. Musel som vyzerať komicky, ale Janka sa tešila. Chytila ma za lakeť a kráčala popri mne. Šli sme sa normálne prejsť do parku. Ten bol vzdialený od jej domu tak kilometer. Taká menšia prechádzka. Ľudí vonku príliš nebolo. Bolo krásne počasie. Tešilo ma, že aj keď sa ľudia na mňa pozerali. Príliš mi pozornosti nevenovali.
Janka ma sem tam pohladila po rozkroku, nahodila nejakú poznámku ohľadom môjho výzoru. Našla si podľa jej slov vo mne super kamarátku.

Čas ubiehal veľmi pomaly. Práve v okamihu keď okolo mňa kráčali krásne mladé dievčatá, tak Janka predhodila vetu: „Som rada, že ti nevadí, že som si z teba spravila štetku. Ako chlap si bol dosť nemožný.“ a pánska pýcha bola strčená v útrobách. Vedel som, že dokáže ponížiť, ale až tak?
Zastresoval som. Nevedel som ako zareagovať. Mladé dievčatá išli ďalej, ale započul som ako sa zarehotali. Chcel som to ukončiť, túto smiešnu rolu. Ale bol som ticho. Do parku sme dorazili po polhodine. Trvalo to veľmi dlho. V parku si Janka chcela sadnúť na lavičku. Ja som vraj musel stáť. Zakázala mi si sadnúť. Vraj by som zašpinil krásne biele oblečenie. Aj keby som bol skutočnou ženou by som budil pozornosť. Ešteže dnes ľudia vedia byť ticho a tolerujú inakosť.
Potom spravila Janka niečo nečakané. Vliezla mi rukou pod sukňu a odomkla mi vtáka. Bol som voľný ako…ehm…áno, presne tak. A začala sa mi s ním hrať. Vonku v parku. Ľudia chodili okolo, ale jej ruka sa podo mnou strácala. Nemohol to nikto vidieť, čo sa skutočne deje. Len keby sa lepšie pozerali, čo si nedovolil nik. Už o minútku som mal pokazený orgazmus, len tak som vytiekol do gatiek. Nechala ma s tým neporiadkom tak. Špinavý prst mi obtrela na tvári. A mohli sme si ísť dať do bufetu párok v rožku a kofolu.

Čas v parku ubiehal a nastal čas po nápoji navštíviť aj toaletu vedľa občerstvenia. Mohol som ísť jedine na dámske aby som vzbudil čo najmenej podozrenia. Našťastie tam bola jedna voľná kabínka a rýchlo som vykonal čo bolo treba. Umyl som si ruky, pozrel na dámu v zrkadle a išiel von. Len vo dverách som stretol jednu staršiu pani, ktorá trošku zazrela a to bolo všetko.

Spravila zo mňa špinavú šľapku, jej vlastnú sissy. A musel som si zvykať. Čoraz viac ju to začínalo baviť. Alebo to bol jej dlhodobý cieľ. Nájsť takého chlapa, ktorému sa to páči a myslí si, že aj mne áno. Po chvíle úvah som dostal o okoloidúceho chlapa lichôtku, vraj som veľmi pekné dievča s odvážnymi šatami. Je pravda, že som bol v slušných šatách, zatiaľ čo Janka bola v športovom oblečení. Ja topánky na opätku a ona bielo-modré tenisky.

Podobné momenty, ktoré boli aj príjemné, veď najhoršie sú obavy a poníženie. Ale to, že mi niekto pochváli krásu – to sa mi ako chlapovi ešte nestalo. Nie bežne vonku na ulici. Už viem ako sa môžu cítiť krásne dámy. Janka krásnou bola – tá to určite zažívala. Azda aj preto príliš nerieši v čom je oblečená. Je sebavedomá.

Cesta naspäť domov bola rýchlejšia. Chodiť v ženskom som si už trochu navykol. Nepotkýnal som sa. A nevyzeral snáď komicky. Snáď je to pravda, že nevyzerám na muža. Cesta ubehla ako voda a po vkročení do domu som dostal pokyn si nechať všetko na sebe. Po umytí rúk som mal počkať v spálni na posteli. Tak som čakal.

Ležal som na chrbáte, hlavu pohodlne položenú na vankúši a mojej Janke sa to nepáčilo keď sa vrátila. Prišiel za mnou úplne iný človek. Vlasy vypnuté, oblečená v obtiahnutom tmavom lesklom komplete. Najviac sa vynímal STRAP-ON. Nie veľmi veľký, ale aj tak odstrašujúci.
Janka ma hneď pokarhala, že nemám ležať, ale „vstrčiť tú moju otrockú prdel“ a že ma za odmenu ako som zvládla prechádzku pekne za odmenu pomiluje. Chcel som ešte pohladiť jej telo v príjemnom materiály, nuž, ale zatiaľ mi to nebolo dopriate.

Dal som sa na štyri, oprel sa o lakte. Naniesla mi gél na zadok, aj na svoj umelý penis a začala jemne do ma vnikať. Anál bol pripravený, evidentne to nosenie kolíka má zmysel. Musím priznať, že som zažíval príjemné pocity. Potom začala prirážať rýchlejšie, ale stále bola jemná. Bol som stále odomknutý, tak sem-tam zablúdila rukou aj k môjmu penisu a trošku sa s ním hrala. Občas zrýchlila, ale potom spomalila. Zrazu som aj cítil skoro orgazmus. Vtedy prestala aj prirážať a chvíľu sme si dali pauzu. Prestávka skončila a prirážala znovu. Bol som viac než vzrušený a užíval som si. V ten deň mi počas tohto „sexu“ ešte dovolila vystreknúť a zažiť plnohodnotný orgazmus. Počas neho prirážala oveľa rýchlejšie. Keď to dokončila. Tak som sa ani nevyzliekol a tak ako sme boli, sme zaspali. V objatí. Spolu a spotení.

Advertisements