Nadmiera orgazmov

Už sa stmievalo a v práci mi zostal jediný úkon, ktorý som mal spraviť. Zhasnúť svetlá.
Bol som trochu nervózny a celú cestu na dnešnú lekciu som si v mysli predstavoval po svojom. Prídem k madam, zazvoním a ešte v predsieni si kľaknem na kolená a pobozkám jej krásne nôžky. Následne dostanem pokyn ísť dnu po štyroch. Zavrie za mnou dvere, nasadí mi obojok. Vyzlečiem sa a už budem len poslušne plniť príkazy a trpieť.
Cybill-Troy-FemDom-Anti-Sex-League-Orgasm-Denied.mp4.0019

Zaparkoval som pred jej domom. Vypol motor a čakal. Pozrel som sa na hodinky: 18:57. O minútu som vystúpil z auta a presne o siedmej som zazvonil. Kým otvorila mohlo prejsť päť minút. Automaticky som si kľakol a v momente dostal rozkaz nech vstanem. Ruky som musel dať za chrbát a na tvár som dostal päť poriadnych faciek až mi zvonilo v ušiach.
„Meškáš päť minút! Nabudúce sa zlepši!”
„Ale madam, ja….” priletela ďalšia facka.
„Žiadne ale! A teraz na štyri, vieš čo máš robiť.” povedala a postavila sa na bok.

Po vypití minerálky a prehodení zdvorilostných viet sa to malo začať.
„Takže mesiac si údajne vydržal nestriekať v páse cudnosti?”
„Presne tridsať jeden dní madam” nadvihla obočie.
„Výborne, chcel by si dnes vystreknúť, však?”
„Áno prosím madam!” povedal som prirýchlo.
„Fajn, tak si to sprav, máš tri minúty.”
Začal som si ho honiť, kľačal som a pritom si ho robil pravou rukou čo najrýchlejšie. Neprestával som, tri minúty je dlhá doba, bol som do dvoch minút spravený. Všetok obsah išiel na tanier.
„Teraz to zlíž poslušne, rýchlo, nemám celý deň!” Madam sa celý čas bavila a pozorovala ma.

Potom mi pripla vôdzku na obojok a ťahala na druhý koniec domu. Do mučiarne. Penis som mal celý lepkaví, rovnako ako chuť v ústach po semene. Bohvie čo ma dnes ešte čaká pomyslel som. Navyše moja nadržanosť poklesla a vedel som, že ma bude všetko viac bolieť.
Čakal ma kríž. Pripútala mi naň ruky aj nohy a bol som celý na napospas jej zvrhlým nápadom. Na hlavu mi nasadila latexovú masku, kto bol niekedy v latexe, vie aké je to príjemné. Lenže tento mal aj umelý krátky penis, ktorý mi vrazila do úst a zrazu som mohol len mlčať a nič nevidieť. Celý napospas bohyni.

Bohyňa je v tomto momente oblečená v čiernom upnutom latexe, vzdúvajúce sa trojky krásne vystihujú podstatu materiálu. Nôžky na vysokých opätkoch sú prenádherné a celá mi voní. Oči jej zdobia okuliare so širokým rámom. Vlasy upnuté do sebavedomého drdolu, trochu rozhádzané. Príťažlivá štíhla beštia. Beštia, ktorá mi dala na obe bradavky závažia. Chcel som zaaukať, ale udržal som sa. Bradavky boli ťahané smerom nadol.
Nasledovalo podviazanie mieška, omotala ich viac krát – a už som to cítil. Závažie! To musí byť aspoň dvojkilové! Ach. A rozhojdala ho. Potom nastalo ticho a ostal som tam sám, len so svojou bolesťou a myšlienkami.

Závažie už len viseli a ja už som mal pocit, že mám dosť. Potom som pocítil na ľavej bradavke ťahavú bolesť. Buchlo to a vedel som, že sa mi závažie zošuchlo. Potom aj na druhej. Len gule zostali zaťažené. Potom som počul nahnevané prejavy emócií nasledované klopkaním topánok a oheň na bradavkách. Chytila ich a všemožne ťahala a krútila. Pričom na ne dala pravdepodobne krokodílie štipce. Štípalo to ako šľak! No vydržím to. Našťastie moc nevidí ako krivím tvár.
Zachránila mi guľky a bol som na chvíľu oslobodený. Odviazala, pomiešala ich ako hracie kocky a opäť uviazala. Tentokrát to lano pravdepodobne priviazala ku krížu, pretože guľky boli natiahnuté, ale necítil som na nich žiadnu váhu. Čo robila mi samozrejme neprezrádzala.

Zvuk otvárania nádoby, šuchot latexu. Ľúbivý to zvuk! Jemne mi chytila do rúk vtáka a začala ho príjemne honiť. Príjemné sa zmenilo na nepríjemné v momente, keď to začalo parádne páliť. Nechala ho tak. Pálilo to ako sviňa a potom som cítil ako niečo na neho nasunula. Flashlight? Neviem. Ale skrz to pálivé to až tak dobre nerozoznám. Potom to niečo mi ho začalo honiť. Pomaličky.
Stiahla mi z bradaviek svorky, čo zabolelo nenormálne. Až tak, že sa asi  objavila aj krv. Možno aj áno, pretože mi ich niečim pretrela. Nestíhal som vnímať všetky pocity.
„Teraz sa tu maj pekne. Idem do mesta s kamarátkami. Pa!”
Šok. Strach. Opadlo vzrušenie – lenže vták v jednom ohni a sústavné honenie jeho sklesnutie nedovolilo. To nemôže byť pravda. Tá mrcha ma tu nechá len tak. Čo keď sa niečo stane? Zrazu to zrýchlilo. Vysoká rýchlosť. Prestalo to v momente, keď to na mňa išlo. Vytiekol som. Už ste zažili pokazený orgazmus? Je to niečo ako keď si rozbalíte vianočný darček, čakáte Lego a dostanete len falošnú kópiu z Číny.
Prístroj nespomaľoval a bolo to veľmi nepríjemné. Príšerne to šteklilo. Po troch minútach konečne spomalilo a musela prejsť poriadna hodinka kým to zrýchlilo opäť.
Takto som mohol narátať tak päť pokazených orgazmov, pričom pri poslednom nemohlo zo mňa vytiecť už nič. Bol som vysmädnutý, zlomený chlap. Ale začínal som sa tešiť. Začul som zvuk otvárajúcich sa dverí a známe klopkanie. Je to ona!
„Tak čo môj spotený otrôčik, koľko krát, že si to bol?”
Ticho.
„Aha, ty by si potreboval vyslobodiť, však?”
Ticho.

„Chudáčik, ty už o orgazme ani nebudeš chcieť počuť, je tak?”
Dala mi z hlavy dole latexovú masku a moja lepkavá tvár ju privítala z oslobodzujúcim pohľadom.
„Mal som ich hádam šesť madam.”
Pozrela sa na mňa pričom mi automaticky podávala pohár s vodou, ktorý som vďačne prijal.

„Dobre, o mesiac si to zopakujeme zlatíčko.”
Odpútala ma. Kľakol som na štyri a všetok lepkavý neporiadok som z “honítka” musel vylízať do čista.
Potom som dostal rozkaz ísť do sprchy a poriadne sa umyť.

Keď som bol usušený a len v župane som si k nej ako rovný chlap sadol do obývačky a ešte sme sa porozprávali. Pred ňou som si nasadil pás cudnosti. Pobozkal som jej poslušne obe nôžky a v mozgu rozmýšľať nad mesiacom bez honenia. Tentokrát sa budem modliť aby to ubiehalo pomalšie. Mať orgazmus je fajn, ale tisíc za sebou je peklo. To mi verte! Vrátil som kľúčik.
Keď som sa cítil, že som mal energie opäť dosť, tak som sa obliekol a v civile som to odšoféroval domov kde som ľahol a zaspal ako novorodeniatko. Lenže vyprahnutý ako Sahara.

Advertisements