Pošliapaný

Ležal som na bruchu. Nahý len s obojkom na krku a šliapala po mne. Jednou nohou zo mňa zliezla a mohol som sa poriadne nadýchnuť a zas. Jej bosé nožičky sa mi príjemne zabárali do kože a príjemne to naprávalo chrbát. Kráčala po mne a pritom sa určite usmievala. Bavilo ju to.
181ecbce2de1f64f9eb40d040fc2068c
Ja som sa cítil úplne skvele a vôbec to nebolo o nejakej mojej masochistickej stránke.
V tom niekam odbehla a o chvíľu som to už začul. Opätky, kráča ku mne v opätkoch! To tu ešte nebolo. Vyšla na mňa a zrazu som pocítil úplne iné pocity. Jej váha sa rozložila len do dvoch úzkych bodov. Opatrnosť vymenila za masáž. Tak sa stalo, že som namiesto príjemného “och” kričal bolestivé “au”. Čo sa jej samozrejme nepáčilo, lebo aukať nemôžem. Nezliezla zo mňa a nedala mi facku, ale poskočila a zaborila sa do mňa hlbšie. Toto zanechá minimálne modriny.
Poskakovala po mne ešte hodnú chvíľu, pričom nevynechala ani samotný zadok. Joj to bolo úžasné. A potom zliezla a zavelila : “Na chrbát!”
Čo mi iné zostávalo? Našťastie si vyzula tie zlovestné topánky červenej farby a vyliezla na mňa ako dievča. Začala sa mi s ním hrať, vzala ho do úst a sala….potom na studených parketách sme sa krásne pomilovali. Hladil som jej vlásky, pozeral uprene do očí, keď v tom sa rozhodla pre zmenu.
Narozdiel od nej som nemal orgazmus a zase vykročila na mňa, tentokrát po bruchu, nohách, a opatrne aj penis objavili jej sympatické nožičky. Na počudovanie som celý tento proces prežil a jediné stopy boli drobné modrinky na chrbáte. Cítil som sa lepšie a uvoľnene.
Čo samozrejme nemohla nechať len tak.
„Tak teraz som ti robila dobre, páčilo sa ti to?“ uprene na mňa pozerala odetá celá v čiernom.
„Áno madam, páčilo.“ priznal som ponížene.
„No vidíš, a čo si zaslúžim za odmenu?“
„Môžem vás urobiť jazýčkom madam?“
„Snívaj! Nie, neuhádol si, no nevadí“ spoza chrbta vybrala rákosku.

Bez upozornenia som ešte v pozore získal dve silné rany na zadok. Štípali, ale ustál som ich. Tie ďalšie už boli v lepšej príprave. Madam v podväzkoch a korzete ma pripravila pekne. Zviazala ruky o posteľ, kľačal som a vyšpúľený zadok bol pripravený na trest. Nevedel som čo čakať ďalej, ale moje provokačné vety to urýchlili a dostal som ešte roubík a šatku cez oči. Tak a teraz som to mal! Už-už som čakal na výprask, ale ešte stále som sa ho nedočkal. Namiesto toho mi zobrala gule do ruky a nasadila humbler. Guľky pretiahla skrz drevené dosky, šraubami uzamkla a ja som sa strašne netešil. Svoje dostanú aj guľky, nevyhne sa im bolesť.
Chceš vystreknúť? spýtala sa potmehúdsky.
Áno prosím madam chvíľu bola ticho.
Ako chceš. Tvoja voľba, nemuselo to byť.

Následne som dostal a poslušne rátal desať rán skrz zadok. Uľavil som si, že to guľky nechytilo.
To malo byť až v ďalšom kroku.
Tie dostali rany jazdeckým bičíkom, aspoňže sa miernila a nezvolila nebezpečnejšiu zbraň.
Ale vykrúcal som sa riadne po každej rane, čo sa jej samozrejme nepáčilo.
Po dvadsiatej silnej rane sa ku mne zohla, pohladila mi chrbát a pobozkala ma na uslintané pery.
„Teraz ťa spravím, inak než obvykle.“
A začala mi ho normálne honiť pričom dlaň druhej ruky použila ako zverák. Tlačila na guľky krúžením. Prekvapivo to úplne nebolo o bolesti, ale keď zo mňa vytieklo semeno, tak som necítil orgazmus. Proste pokazený orgiazmus iným spôsobom.
Odviazala ma. Tak ako nakázala, som to po sebe zlízal a zostal len fľak na plachte. Objali sme sa a poriadne sa bozkávali, pričom ju najviac bavilo mi mačkať zmučený zadok. Deň sme ukončili dobrým červeným vínom a úžasnou večernou prechádzkou. Ako šťastný pár, ktorý má svoje tajomstvá.

Advertisements